Kontakt

Är du mer nyfiken på vad vi kan göra för dig när det gäller kylteknik? Eller behöver du hjälp med något inom kyla eller värme? Ring eller mejla oss och berätta om dina projekt.
Det kan vara både högt och lågt, brett och snävt. Fast på dina villkor.

Välkommen!

Är du mer nyfiken på vad vi kan göra för dig när det gäller kylteknik? Eller behöver du hjälp med något inom kyla och värme? Ring eller mejla oss och berätta om dina projekt.
Det kan vara både högt och lågt, brett och snävt. Fast på dina villkor.

Välkommen!

Här finns kontaktinformation när du vill kontakta oss.

Telefon: 031-68 57 20
E-post: info@kylkontroll.se
Felanmälan: order@kylkontroll.se
Är det ett akut ärende, ring oss!

Fakturaadress: kylkontroll@pdf.scancloud.se

Besöks- och postadress:
E A Rosengrens Gata 15, 421 31 Västra Frölunda

Organisationsnummer: 556494-2158

Vi har öppet:
Måndag-Fredag 07:30-16:30
Lunchstängt 11:30-12:30

Här finns kontaktinformation när du vill kontakta oss.

Telefon: 031-68 57 20
E-post: info@kylkontroll.se

Fakturaadress:
kylkontroll@pdf.scancloud.se

Besöks- och postadress:
E A Rosengrens Gata 15,
421 31 Västra Frölunda

Organisationsnummer: 556494-2158

Vi har öppet:
Måndag-Fredag 07:30-16:30
Lunchstängt 11:30-12:30

Vi på kontoret i Västra Frölunda

serviceadministratör växel eleonor koitrand kylkontroll
Eleonor Koitrand
Serviceadministratör och Växel

031-68 57 20
eleonor.koitrand@kylkontroll.se

servicesamordnare; kylkontroll göteborg ab; service; installation
Lisette Kinali
Servicesamordnare

031-68 57 26
lisette.kinali@kylkontroll.se

installationsledare; serviceledare; kylkontroll
Martin Wessberg
Service- och Installationsledare

031-68 57 23
martin.wessberg@kylkontroll.se

installationsledare; serviceledare; karl-johan brink
Karl-Johan Brink
Projektledare och Teknisk försäljning

031-68 57 29
karl-johan.brink@kylkontroll.se

teknisk försäljning serviceavtal peter malmström kylkontroll
Peter Malmström
Projektledare och Teknisk försäljning

031-68 57 25
peter.malmstrom@kylkontroll.se

teknisk försäljning projektledare vd christer foleby kylkontroll
Christer Foleby
VD och Teknisk försäljning

031-68 57 19
christer.foleby@kylkontroll.se

servicekordinator; emilie cabrer holmberg
Emilie Cabrer Holmberg
Ekonomiansvarig

031-68 57 22
emilie.cabrer@kylkontroll.se

marknad hr isabell foleby kylkontroll
Isabell Foleby
Marknadschef och HR

031-68 57 24
isabell.foleby@kylkontroll.se

KylKontroll Göteborg AB

E A Rosengrens Gata 15
421 31, Västra Frölunda

031-68 57 20
info@kylkontroll.se

Måndag-Fredag 07:30-16:30
Lunchstängt 11:30-12:30

Fakturaadress:
kylkontroll@pdf.scancloud.se

© Copyright 2020 –  | KylKontroll Göteborg AB | All Rights Reserved